V našej praxi je okrem liečby ochorení chrupu rovnako dôležitá aj estetika chrupu. Zo skúsenosti našich klientov vieme, že pekné zuby výrazne ovplyvňujú nielen ich psychiku, pracovné uplatnenie a chuť do života, ale vedú aj k zvýšenej starostlivosti o chrup. Vzhľad zubov klientov je preto pre nás rovnako dôležitý, ako trvanlivosť našej práce.

Estetika v našom chápaní znamená, že zuby a ďasná majú prirodzený tvar; bez zápalov, povlakov a infekcií; majú správnu funkčnosť a pekný vzhľad. V tomto zmysle považujeme za estetické každé ošetrenie vedúce k zdravému chrupu a všetky ošetrenia sa usilujeme robiť tak, aby sme klientom vrátili čo najprirodzenejší stav celého zubného aparátu a jeho funkcií.

Estetiku, ktorá zasahuje do všetkých oblastí stomatológie riešime vždy komplexne ako estetiku celého chrupu. Od riešenia zapálených ďasien s povlakom a zubného kameňa, cez ošetrenie zubných kazov až po optimálne protetické riešenia. Ošetrenie preto vždy vyžaduje postupné kroky s použitím najkvalitnejších materiálov a najmodernejších technologických postupov. Pri takomto komplexnom prístupe je v našej práci vždy výsledkom prirodzene vyzerajúci chrup s bielymi zubami, ružovými ďasnami a pravidelnými líniami pier a tváre.